אילת הקר סייעת

קצת על אילת הקר ...

אילת הקר סייעת אחראית במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב, נולדה בתל אביב ובגיל 7 עברה לגור באילת עם משפחתה. אילת גם התחתנה באילת שני ילדיה נולדו וגדלו בעיר. בשנת 2010 אילת הקר, עזבה את אילת ועברה לגור ולחיות במרכז הארץ. היא ומשפחתה, רצו שינוי ועכשיו היא גרה עם משפחתה בהוד השרון ומאוד אוהבת לגור באזור המרכז. מכאן דרכה למרפאה היתה קלה, ככה גם הגיע לעבוד במרפאת השיניים ע"ש ד"ר אודי יוגב. אילת סייעת לרופאים המומחים, שיקום הפה, פריודונטיה, כירורגיה, אנדודונטיה וכמובן גם פדודונטיה. בנוסף אילת היא הסייעת האחראית במרפאה.

אילת הקר סייעת אחראית

אילת הקר סייעת כשלושה עשורים. אילת עבדה במרפאות שיניים שונות עם רופאים במגוון תחומים.

בשנים האחרונות אילת הקר, עובדת במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב עם כל רופאי המרפאה. היא נמצאת גם בקשר עם הספקים וכמובן מאירה פנים לכל המתרפאים שמגיעים, זוכרת את שמם ובני משפחותיהם. יודעת מה הטיפולים אליהם הם מגיעים ועוזרת לצוות המשרד וגם לסייעות והשינניות להתארגן בהתאם, לפני הגעת המתרפאים.

  • אילת מאוד אוהבת סדר וניקיון. מה שמאוד עוזר לצוות כאשר היא לא נמצאת במשמרת. בזכות הסדר אותו היא מארגנת במרפאה, קל מאוד למצוא כל דבר במקומו.
  • אילת מאוד אוהבת לעבוד במרפאה, מוצאת בה מקום חם כתא משפחתי, בו היא נמצאת יום יום. מאוד אוהבת את הצוות. כל אחד ואחת מהם, הם עבורה אישיות מעוררת השראה וכיף לה להימצא בחברתם.
  • אילת גם מאוד אוהבת שקט, וברגעי השקט בהם היא נמצאת עם עצמה, חושבת על קיץ, שמש, חום, אקונומיקה ומגב.
  • וכדי להיות ממש מאושרת זר פרחים ושלמה ארצי.

ניסיון מקצועי:

2019 ועד היום סייעת אחראית במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב.

2017 ועד היום סייעת במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב.

1992 ועד היום סייעת ברפואת שיניים במגוון רחב של טיפולים החל מטיפול בילדים ונוער, דרך יישור שיניים וטיפולי שורש ועד לתהליכי שיקום מורכבים, רפואת חניכיים ועוד.