אסנת ברוורמן שיננית

קצת על ברוורמן אסנת ...

אסנת ברוורמן, שיננית מוסמכת במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב, בעלת ניסיון רב בטיפול בכלל האוכלוסייה כמו גם מתרפאים פריודונטליים (רפואת חניכים) ואנשים שעברו השתלות האמונה על "חווית הטיפול" המייחדת את מרפאתו של אודי ויודעת כיצד לגשת ולטפל באמפתיה באוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים, החל מילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים, דרך בוגרים ומבוגרים החוששים מהביקור במרפאת שיניים.

לאסנת שלושה בנים גדולים ומקסימים. אסנת אוהבת לטייל בארץ ובעולם, עוסקת בספורט ומתמקדת בענף הריצה למרחקים ארוכים.

ברוורמן אסנת -שיננית מוסמכת

אסנת  ברוורמן, רואה במקצועה כמובילת דרך לשמירה על בריאות הפה: השיניים  והחניכיים.

חיוך יפה ובריא אינו עניין של מזל!!!

לכן אסנת, מקפידה להנגיש למטופליה טיפול משמעותי וערכי, הן לבוגרים והן לקטנטנים, הכל בגובה העיניים וכשהדבר החשוב ביותר הוא התאמת המסר לאדם שמולה, קטן כגדול.

טיפול המשנה תפיסת חיים בהיגיינת הפה, תוצאותיה והשלכותיה למשך חיים שלמים.

תוך הקפדה ושימת דגש על גישה טיפולית  רגישה וסבלנית. ניסיון והצלחה גדולה בטיפול באנשים עם חרדה דנטלית .וכמובן בעלת ניסיון עשיר והצלחה במניעה וצמצום של התערבות כירורגית במטופלים פריודונטלים.

ניסיון מקצועי:

  • 2019 ועד היום, שיננית במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב, מטפלת בכלל המתרפאים, במתרפאים פריודונטליים ובילדים. אסנת ממשיכה לטפל במתרפאיה הוותיקים ביותר של רחל ברוך היקרה (שהעתיקה את חייה לארה"ב כדי להיות עם ילדיה).
  • 2009, בוגרת בית הספר למאמנים "אימושיין".
  • 1988 ועד היום, עבודה כשיננית במרפאות פריודנוטליות (רפואת חניכיים, מחלות חניכיים, מתרפאים שעברו השתלות, ניתוחי חניכיים וכד') ייעודיות. מרפאות שבהן הרופאים הם מומחים לפריודונטיה. בעלת ידע וניסיון של יותר משלושה עשורים בטיפול במתרפאים פריודונטלים (הסובלים ממחלות ובעיות חניכיים).
  • 1987, בעלת רישיון כשיננית מוסמכת של משרד הבריאות בישראל.
  • 1987, בוגרת לימודי שיננות בבי"ס לרפואת שיניים הדסה עין כרם.