דר איל ביזאוי רפואת חניכיים

ד"ר ביז'אוי איל...

נשוי לטל, אבא לעמית, לרואי ולבת הקטנה מאיה ומתגורר בתל אביב. חובב ספורט מושבע ובעיקר טניס וכדורסל, כמו גם שחיה וריצה. נוהג בקביעות להתנדב במרכזים שונים כגון ניידת הרחוב של "עלם", גן לילדים עם בעיות התפתחותיות ובמרפאת שיניים למעוטי יכולת.

ד"ר איל ביז'אוי מומחה לרפואת חניכיים

ד"ר איל ביז'אוי רופא שיניים מומחה ברפואת חניכיים (פריודונט)

ד"ר איל ביז'אוי סיים את לימודיו בהצטיינות בביה"ס לרפואת שיניים ע"ש גולדשלאגר באוניברסיטת ת"א בשנת 2007. לאחר מספר שנות עבודה כרופא שיניים בקהילה, החליט לפנות למסלול התמחות במשרה מלאה ברפואת חניכיים (פריודונטיה) בשנת 2011 באוניברסיטת ת"א. בארבע שנות ההתמחות טיפל במקרים מורכבים שכללו שיקום נרחב של לסתות שלמות (בשילוב מחלקת שיקום הפה של האוניברסיטה) וכן בשיתוף פעולה עם מחלקות ההתמחות השונות שבביה"ס. היום ד"ר ביז'אוי הינו מומחה ברפואת חניכיים, פריודונט.

מתן דגש על שמירה נכונה של בריאות הפה והתפיסה כי אחוז מסוים באוכלוסייה מועד יותר למחלות חניכיים מאשר שאר האוכלוסייה, הוביל לתפיסה כי יש לאתר את אותם אנשים המועדים למחלה (או כבר מציגים אותה), מוקדם ככל שניתן, על מנת למזער נזקים ולשפר את יכולת השיקום של הפה. מתן מענה משולב בין שיקום הפה לבריאות החניכיים, במסגרת המאפשרת טיפולי שיננית ברמה גבוהה לתחזוקה נאותה של המצב הקיים, הוא אבן פינה בהתמודדות מול מחלת החניכיים.

ניסיון מקצועי:

רופא שיניים מומחה לרפואת חניכיים (מה שבשגגה נקרא מחלות חניכיים ובלע"ז פריודונטיה) במרפאת ד"ר יוגב משנת 2015.

עבודה על תקן מומחה (במסגרת שנות ההתמחות) למחלות חניכיים, ניתוחי חניכיים, שתלים, וטיפולים קדם-פרוטטיים במרפאות "מכבידנט" משנת 2013.

מנהל מרפאת שיניים לנזקקים ומיעוטי יכולת מטעם עמותת "שובל". טיפולים רבים הכוללים שיקום מורכב וניתוחים נרחבים במטופלים אשר קצרה ידם ו\או מצב סיסטמי רגיש. משנת 2008 (ומשנת 2010 כרופא ומנהל המרפאה).

רופא שיניים לטיפול במחלות חניכיים במרפאה פרטית בירושלים ובתל אביב מ 2015.

איל חבר בהסתדרות רופאי השיניים בישראל וחבר באיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטגרציה, ומשתתף קבוע ואף מרצה בכנסים ובימי עיון.

לתיאום בדיקה או בדיקה ראשונה ניתן ליצור קשר לטלפון 09.7713407 או לדוא"ל clinic@drudiyogev.co.il או פשוט ללחוץ עלי.