ד"ר יוסי פרקש

קצת על ד"ר יוסי פרקש...

ד"ר יוסי פרקש רופא שיניים (DMD, M.Sc) מתמחה ביישור שיניים ולסתות, במחלקה לאורתודונטיה, בבית הספר לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב. יוסי אוהב להאזין למוסיקה, לעסוק בפעילויות ספורטיביות מגוונות, לנגן בגיטרה ולבלות זמן עם אשתו.

ד"ר יוסי פרקש רופא שיניים מתמחה באורתודונטיה

ד"ר יוסי פרקש רופא שיניים, אחראי על תחום יישור שיניים ולסתות במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב. ד"ר פרקש, בוגר בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית- הדסה עין-כרם .(DMD) סיים את לימודיו בשנת 2016 בהצטיינות.

עם סיום לימודיו, יוסי המשיך ללימודי תואר שני (M.Sc) באוניברסיטה העברית אותו סיים בהצטיינות. יוסי חקר את יחסי הגומלין בין חיידקי חלל הפה למיכשור האורתודונטי, במטרה לשפר את הטיפול האורתודנטי ולהטיב את מצב השיניים, החניכיים ורקמות הפה.

במסגרת המחקר יוסי אף פרסם שלושה מאמרים בספרות המקצועית והציג את תוצאות מחקרו בכנסים בארץ ובעולם. במקביל להתעסקותו במחקר, ד"ר פרקש יוסי, שילב עבודה קלינית במרפאות פרטיות וציבוריות.

בנוסף ובמקביל, התנדב ד"ר פרקש בהדרכת סטודנטים מטעם מחלקת "שיקום הפה" באוניברסיטה העברית.

את לימודי ההתמחות באורתודונטיה – יישור שיניים ולסתות, החל ד"ר יוסי פרקש, בשנת 2018, שם הוא צובר ידע תיאורטי וקליני רב והחל לעסוק  בטיפולי יישור שיניים ולסתות במגוון שיטות: טיפול מוקדם (שלב א' או בשמו הלועזי Phase 1), טיפול בילדים ובני נוער, טיפול במבוגרים, טיפול עם מכשור שקוף (קשתיות) וגם טיפולים לינגואליים (פנימיים).

ד"ר פרקש יוסי מאמין בהתאמת הטיפול הספציפי המיטבי עבור כל מתרפא בהתאם לצרכיו ורצונותיו תוך הנגשת המידע ודיבור בגובה העיניים. הוא נותן יחס אישי וחייכני ובעל גישה חיובית, סבלנית ומאפשרת, המסייעת למתרפא להרגיש נינוח, להבין את חשיבות הטיפול ובכך להירתם להצלחתו באופן מקסימלי.

ניסיון מקצועי:

  • 2020 ועד היום, רופא שיניים ליישור שיניים ולסתות במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב, אמון על טיפולי האורתודונטיה לילדים, בני נוער ומבוגרים במגוון השיטות והמכשירים.
  • 2018 ועד היום, התמחות באורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש גולדשלגר, באוניברסיטת תל אביב.
  • 2018-2020, רופא שיניים כללי ולילדים, רשת מרפאות "מכבידנט".
  • 2017-2018, רופא שיניים כללי ולילדים, רשת מרפאות "מאוחדת".
  • 2017-2018, עבודה כרופא שיניים כללי, מרפאת שיניים ד"ר לנדאו בירושלים.
  • 2016-2018, הדרכה בקליניקת סטודנטים, האוניברסיטה העברית, הדסה עין-כרם.
  • 2016-2018, בוגר תואר שני Sc בתחום האורתודונטיה-מיקרוביולוגיה, האוניברסיטה העברית, הדסה עין-כרם.
  • 2016 מוסמך לרפואת שיניים, בוגר לימודי רפואת שיניים (DMD), האוניברסיטה העברית, הדסה עין- כרם (2010-2016).