ד"ר נגה הראל שיקום הפה ואסתטיקה

קצת על ד"ר נגה הראל...

רופאת שיניים מומחית בשיקום הפה ומדריכת סטודנטים לרפואת שיניים במחלקה לשיקום הפה ועוסקת בשיקום הפה ואסתטיקה. ד"ר נגה הראל אם לבן ובת מקסימים. נגה אוהבת לטייל, בעיקר בטבע, חובבת בעלי חיים, ובעבר התנדבה בעמותות לסיוע לבעלי חיים במצוקה. היא אוהבת להאזין למוזיקה.

ד"ר נגה הראל

ד"ר נגה הראל רופאת שיניים, מומחית בשיקום הפה ואסתטיקה במרפאת ד"ר יוגב

בוגרת בית הספר לרפואת שיניים ע"ש גולדשלגר, באוניברסיטת תל אביב (DMD). סיימה את לימודיה בשנת 2000.

מעת סיום לימודיה מדריכה ד"ר נגה הראל סטודנטים לרפואת שיניים הנמצאים במהלך השנים הקליניות ללימודי רפואת השיניים, במסגרת המחלקה לשיקום הפה. במהלך עבודתה במחלקה לשיקום הפה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב פרסמה מחקרים ועבודות בספרות המקצועית הן בישראל והן בחו"ל במגוון נושאים בתחום שיקום הפה ושתלים דנטליים.

במקביל לפעילותה האקדמית עובדת ד"ר נגה הראל כרופאת שיניים ועוסקת בעיקר בתחומים הבאים: טיפולי שיקום מורכבים על גבי שתלים, אסתטיקה, רפואת שיניים משמרת ועוד. מתרפאיה אומרים עליה שהיא בעלת גישה סובלנית וסבלנית, ועל כן שמה יצא למרחוק בין המתרפאים החוששים והחרדתיים.

ד"ר נגה הראל מומחית לשיקום הפה והלסת, כמובן חברה הן בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל והן באיגוד הישראלי לשיקום הפה.

ד"ר נגה הראל כמומחית לשיקום, הינה אחראית על תחום שיקום הפה ואסתטיקה במרפאת ד"ר יוגב ברעננה. בתפקידה זה היא אמונה על פרוטוקולי הטיפול, המקצועיות, איכות הטיפול וכמובן השירות. בניצוחה רופאי השיניים במרפאה, הרופאים המומחים וכמובן השינניות והסייעות מעניקים סל שירותים מקיף והכל תחת אותה קורת גג. היתרון הגלום במרפאה שמעניקה את כל מכלול הטיפולים הוא שיתוף הפעולה הצמוד, החשיבה המשותפת והכל בהתאמה אישית למתרפא. ד"ר נגה הראל דואגת שכל צוות המרפאה יקפיד על התחושה המשפחתית שכה מאפיינת את המרפאה וזאת לצד הענקת טיפול מיטבי (הן בפן התפקודי והן בפן האסתטי). העיקרון שמנחה אותה הוא, שציבור המתרפאים יצא לא רק עם הטיפול האיכותי והמקצועי אלא ובעיקר עם חיוך אמיתי מכל התהליך הטיפולי.

ניסיון מקצועי:

שיקום הפה והלסת במרפאת ד"ר יוגב, רופאת שיניים מומחית בשיקום הפה ואסתטיקה, משנת 2015.

הרופאה האחראית במרפאת ד"ר יוגב, מי שאמונה על ניהולה המקצועי של המרפאה משנת 2015.

חברה בצוות המרפאה לשיקום על גבי שתלים, בית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב, בשנים 2009-2012.

אחראית על הוראת "רפואת השיניים המשמרת" בשנת הלימודים החמישית ללימודי רפואת שיניים, בית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב, בשנים 2006-2012.

רופאת שיניים כללית, בעיקר בתחום טיפולי השורש, במרפאות ש.ל.ה., קופת חולים כללית, בשנים 2002-2009.

לתיאום בדיקה או בדיקה ראשונה ניתן ליצור קשר לטלפון 09.7713407 או לדוא"ל clinic@drudiyogev.co.il או פשוט ללחוץ עלי.