דר נעה פישר יישור שיניים

קצת על ד״ר נועה פישר ...

ד"ר נועה פישר נשואה לצביקי ואם גאה לארבעה, גרה במושב חמד שסמוך לראשון לציון ומי שאמונה על יישור שיניים לילדים, נוער ובוגרים במרפאת ד"ר יוגב. נועה אוהבת לשחות, לטייל ולבלות בחיק משפחתה והחברים.

ד״ר נועה פישר אורתודונטית

ד"ר נועה פישר נשואה לצביקי ואם גאה לארבעה, גרה במושב חמד שסמוך לראשון לציון ומי שאמונה על יישור שיניים לילדים, נוער ובוגרים במרפאת ד"ר יוגב. נועה אוהבת לשחות, לטייל ולבלות בחיק משפחתה והחברים.

ד"ר נועה פישר רופאה מומחית ליישור שיניים ולסתות, בעלת תואר שני במדעי הרפואה (אותו סיימה בהצטיינות) MSc. רופאת שיניים משנת 2005 וסגל אקדמי בביה"ס ללימודי רפואת שיניים לילדים באוניברסיטת תל אביב, מדריכת סטודנטים שנה רביעית )בשנים 2006-2008).

ד"ר נועה פישר סיימה את לימודי רפואת שיניים בשנת 2005 באוניברסיטת תל אביב (DMD) ומיד לאחר סיום הלימודים עסקה בהדרכת סטודנטים שנה רביעית במחלקה לרפואת שיניים לילדים באוניברסיטת ת"א. בהמשך עשתה תואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב, אותו סיימה בהצטיינות (cMS).

בשנת 2013 התחילה את התמחותה באורתודונטיה (יישור שיניים) בבית חולים רמב״ם, חיפה, וב-2018 הוסמכה ד"ר נועה פישר כאורתודונטית, רופאה מומחית ליישור שיניים. 

במהלך ההתמחות, ד״ר נועה פישר אורתודונטית, טיפלה במבוגרים, בנוער ובילדים, בסוגים שונים של בעיות, באמצעות מגוון רחב של מכשור, המותאם לכל מקרה ומקרה.

הטיפולים בוצעו גם במקרים אורתודונטים מורכבים הסובלים מבעיות משמעותיות בגדילת הלסתות או הפרעות סגר חמורות. הפרעות אלה כוללות טיפולים בילדים שנולדו עם מומי פנים מולדים, שסעים בשפה ובחיך, טיפולים המערבים ניתוחים אורתוגנטים (ניתוחים של הלסתות) ושיניים כלואות. הניסיון שצברה בזכות אותם הטיפולים מורכבים לצד טיפולי יישור שיניים נפוצים בא לידי ביטוי לא רק ביכולות הטיפוליות ובאבחון המדויק אלא ובעיקר בגישתה אל ילדים ומבוגרים, ביכולת לשלב בין הצרכים התפקודיים שמצריך מצב הפה והשיניים לבין הרצונות והבקשות של המתרפא עצמו – טיפול בהתאמה אישית ולא רק ברמת התוצאה התפקודית והאסתטית של הטיפול אלא גם בתהליך מכיל ומזמין שמייצר מחויבות אמיתית אצל המתרפא. המחויבות היא זאת שמסייעת להגעה מהירה לתוצאה הרצויה, הקפדה על ההנחיות במהלך התהליך עצמו, ושמירה על תוצאות הטיפול לאורך זמן.

גישתה הטיפולית של ד"ר נועה פישר מומחית ליישור שיניים

גישה הוליסטית הרואה כל מקרה לגופו ומתאימה את הטיפול (טכנולוגיה, טכניקה, מכשור וכד') לצרכיו, רצונותיו, הרגליו ויכולותיו של המתרפא.

האורתודונטית ד״ר פישר נועה מאמינה בגישה של דיבור בגובה העיניים, ושיתוף של המתרפא ומשפחתו בטיפול תוך רתימתם להצלחת הטיפול מתוך אמונה שבעזרת שותפות, תושג התוצאה הטובה ביותר. הטיפולים נעשים תמיד בהומור, באווירה טובה ונעימה, תוך מתן הסברים, ואכפתיות גדולה.

היא משתדלת למצוא פתרונות יצירתיים ואסתטיים ולבצע טיפולים שמרניים אורתודונטים.

ד״ר נועה פישר נהנית לראות את ההתרגשות הגדולה שיש בתחילת הטיפול, את התקדמות הטיפול והשיפור במהלכו ואת ההתרגשות הגדולה אף יותר בעת הורדת המכשור (הגשר) בסיום הטיפול. ד"ר פישר רואה בעבודתה זכות לעזור למטופלים לשפר את תפקוד הפה והשיניים, את החיוך ואסתטיקת הפנים, ותוך כדי גם את הביטחון העצמי.

  • חברת ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל והאיגוד האורתודונטי הישראלי.

נוכחת בכנסים רבים, ואף מרצה לעיתים, ומרבה להתעדכן וללמוד טכנולוגיות חדשות המתקדמות ומתפתחות ללא הפסקה.

ניסיון מקצועי:

  • אחראית על תחום יישור שיניים ילדים, נוער ובוגרים במרפאת ד"ר יוגב משנת 2015.
  • בשנים האחרונות עוסקת ביישור שיניים במרפאות במזכרת בתיה, פתח תקווה ותל אביב.
  • כרופאת שיניים פעלה במרפאות של מכבידנט באסותא בת״א ובבני ברק בתחום הילדים והנוער, משנת 2005.
  • כרופאת שיניים פעלה במודיעין ובאלעד, משנת 2005.
  • כרופאת שיניים פעלה גם בתחום המרפאות הפרטיות בהרצליה, חולון וברמת החייל.

לתיאום בדיקת אבחון וייעוץ ניתן ליצור קשר לטלפון 09.7713407 או לדוא"ל clinic@drudiyogev.co.il או פשוט ללחוץ עלי.

ממאמריה של ד"ר נועה פישר אורתודונטית