ליסה (ליסיה) טילה

קצת על ליסה...

ליסיה טילה, המכונה ליסה במרפאתנו, שיננית מוסמכת במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב, נולדה באזור הרי הקרפטים. מדובר בחלב ארץ יפיפה באוקראינה. הוריה של ליסה הגיעו ממשפחות גדולות ומרובות ילדים ולהם רק שתי בנות, ליסה ואחותה.

הקשר של ליסה עם ישראל התחיל כשהתחתנה בגיל 16 בלבד עם בחור יהודי שגר בארץ. אחרי כשנה וחצי היא עלתה ארצה. כיוון שנמשכה לעולם הטיפול, החלה בלימודי סייעות ברפואת שיניים. היא זכרה שבילדותה אביה הקפיד איתן על היגיינת הפה ושמירה על בריאות הפה והשיניים. קורס הסייעות התקיים ליד אזור מגוריה מה שאפשר לה לבצע אותו במקביל להיותה אם טריה לילדה. ליסה עבדה כ-7 שנים כסייעת במספר מרפאות ותמיד היה לה רצון לעוד, להתקדם, למשהו נוסף במסגרת עולם הרפואה. כך קרה שהגיע ללימודי שיננות, ליסה למדה בתל אביב ועם סיום לימודיה יצאה ל"טיול הגדול". עם שובה ארצה כעבור מספר חודשים החלה לעבוד במקביל במספר מרפאות פרטיות כשיננית. עד היום היא עוד ממשיכה לעבוד בחלקן. בשנת 2018 מטופלת של ליסה, שהיתה מאוד מרוצה מאופן הטיפול והיחס שלה, הציע לה עבודה באחת מרשתות לרפואת שיניים של קופות החולים, דבר שמאוד החמיא לה.

ליסה עובדת יחד עם זאת יודעת לשלב בילוי והנאה, טיול בארץ ובחו"ל ובכך גם להיחשף לחיים במדינות ותרבויות אחרות.

lisa

ליסה טילה שיננית מוסמכת

ליסה טילה הצטרפה בינואר 2019 למרפאת המומחים ע"ש ד"ר יוגב. מאז היא מטפלת בציבור הילדים והמבוגרים בטיפולי הסרת אבנית, הקצעות, טיפולים מונעים ומשמרים לציבור מתרפאי מחלות החניכיים ובכלל. פשוט ללחוץ כדי לקרוא על טיפולי שיננית ורפואה מונעת

ניסיון מקצועי:

  • 2019 ועד היום, שיננית במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב, מטפלת בכלל המתרפאים: ילדים, נוער ומבוגרים.
  • 2016, שיננית מוסמכת, עבדה במספר מרפאות פרטיות.
  • 2008, סייעת מוסמכת, עבדה במספר מרפאות פרטיות.