רחל ברוך – שיננית

קצת על רחל ברוך...

רחל ברוך נשואה, אם לבן ובת וסבתא גאה לארבעה נכדים. בזמנה הפנוי היא שוחה. לרחל סקרנות רבה ולכן היא פוקדת לא מעט קורסים והכשרות. תחומי העניין שלה הן מאיסלם והמזרח התיכון, דרך פסיכולוגיה ועד לקבלה. רחל ברוך היא שיננית מנוסה ביותר, את ניסיונה צברה גם בקופות החולים וגם במרפאה לילדים. את עיקר ניסיונה צברה רחל במרפאת מומחה לפריודונטיה (מחלות חניכיים). ניסיונה זה משמש אותה להענקת טיפול מיטבי לציבור המתרפאים של מרפאת ד"ר יוגב בה היא עובדת משנת 2006. לרחל ניסיון מצטבר של קרוב ל-20 שנה כשיננית ולה קהל מתרפאים נאמן ומסור שחלקם מגדירה רחל כחברים של ממש. מעבר לטיפולי הסרת אבנית שגרתיים, לרחל מופנים מתרפאים שעברו השתלות ותהליכים כירורגים מורכבים לטיפולי הסרת אבנית מורכבים ורגישים יותר.

בתחילת שנת 2020 החליטה רחל, החלטה אמיצה, לעבור לארה"ב, היכן שילדיה ונכדיה חיים. ציבור המתרפאים של רחל ברוך ידע שבכל שנה רחל נודדת אל אמריקה הצפונית לביקור אצל ילדיה ונכדיה. לאורך השנים התגבשה אצלה ההחלטה שמקומה איתם. אנו שמחים על בחירתה ושמחים עבורה. בביקוריה בארץ נכבדה גם במרפאתנו. 

לציבור המתרפאים יש שלוש שינניות מקסימות ומנוסות:

אילונה מייסטר שמחזיקה בתואר הוותיקה במרפאתנו.

ליסה (ליסיה) טילה שהינה שיננית ובעברה גם סייעת. 

אסנת ברוורמן המנוסה והוותיקה, שניסיונה במרפאות פריודונטליות מסייע לציבור מתרפאי רפואת החניכיים אצלנו.

גישתן הטיפולית של שלושתן מאפשרת לציבור המתרפאים החוששים מטיפולי שיניים, הדחייניים וגם בעלי הצרכים המיוחדים, להיות מטופלים ברוגע, בנחת ובבטחון.