טלי יוגב

קצת על טלי יוגב...

טלי יוגב, אשתו של אודי, אמא של גיא, אסף ומיכל. סבתא של תמר, אלון, איתן ונעמה.

טלי ואודי הכירו עוד בהיותם נערים בבית הספר התיכון בכפר סבא. מאז עשו ביחד דרך ארוכה ומגוונת, בה טלי מלווה את אודי בכל העשייה שלו כשותפה מלאה. יחד עברו לרמת הגולן וטיפלו בתושבי הסביבה, יחד שבו לאזור השרון ופתחו את מרפאתם במרכז גירון ברעננה.

עם פציעתו האנושה של אודי ברכיבת האופניים שהביאה למותו, היה ברור לטלי שפרויקט חייהם המשותף, קרי מרפאת השיניים, חייב להימשך. תגובת המתרפאים למותו של אודי, והתמיכה הגדולה שקבלה מהם נתנו לה את הכוח הדרוש להמשיך ולהפעיל את המרפאה ברמה וברוח שאודי הכתיב לאורך כל השנים. מאותו הרגע טלי מקדישה את ימיה למטרה זאת.

טלי אמנם לוותה את אודי אבל יצרה לעצמה עולם תוכן שלם לעצמה. לצד העזרה שנתנה לאודי בניהול המרפאה, אמא במשרה מלאה ועוד, למדה טלי את "עולם המחשבים" והפכה למורה כשהתמקדות היא  בהנגשת המחשבים לאנשים מבוגרים. ב-20 השנים האחרונות, טלי מלמדת מחשבים בבתי ספר שונים למבוגרים, כשחתך הגילאים נע סביב גילאי ה 60. המקום האחרון בו היא עודנה מלמדת הוא ב"מכללה העירונית" רעננה.

לאחר הרבה שנים בהם הייתה טלי עסוקה בטיפוח הקריירה של אודי וטיפוח המשפחה, מצאה זמן בעידודו של אודי להשלים תואר אקדמי. בגיל 45 התייצבה טלי במכללת "רופין" והשלימה תואר ראשון ב"מדעי ההתנהגות" לשמחתו וגאוותו של אודי.

במהלך הלימודים הצטרפה לבית איזי שפירא כמתנדבת. במהלך ההתנדבות במחלקת מחקר ופיתוח יחד עם ד"ר דנה רוט הטמיעה טלי  סקר שביעות רצון בארגון. היא גם יצרה מודל לבדיקת תכנים איכותניים על כך קבלה פרס ממכללת רופין.

בזמנה הפנוי אוהבת טלי לצעוד בבוקר. היא עושה זאת בהתמדה כבר שנים רבות. טיולים בארץ הם גם מקור לא אכזב לחוויות. היא גם מאוד אוהבת שירים ובעיקר של פעם… ומקפידה להשמיעה לדור הצעיר גם שירים אלה שיכירו ויוקירו גם את העבר.

היום טלי מנהלת את מרפאת ד"ר יוגב, המונה מספר רופאי שיניים ורופאים מומחים ומעניקה סל שירותים מלא (רפואת שיניים מונעת, אסתטיקה ושיקוםשתלים ורפואת חניכיים, טיפולי שורש, יישור שיניים וכמובן רופאה מומחית לילדים). במרפאה פועלות שתי שינניות אשר מקפידות על שמירת בריאות הפה והשיניים, מדריכות את המתרפאים ובל נשכח את הסייעות העובדות עם הרופאים ומקלות על ציבור המתרפאים. את חני היקרה כולם מכירים והיא ממשיכה לקבל בסבר פנים ובחיוך מלא את ציבור המתרפאים.

בפציעה קודמת של אודי הוא כתב ביומנו שהוא טרוד ומודאג שבגלל פציעתו נדחים התורים וציבור מתרפאיו לא מטופל. יחד עם טלי החליטו להכניס יותר רופאים למרפאה כדי שאירוע מסוג זה לא יפגע בציבור המתרפאים. תהליך זה החל בשנת 2013 ונמשך במשנה מרץ גם היום, לטובתך ולמענך.