מכתב למתרפאים

אם עולה השמש ובכל בוקר חדשה היא

אם הפרחים סתם מחייכים אל העולם

אם מתגלגל הגל מצחוק עד השמיים

אז למה גם אנחנו לא נצחק עם כולם

מילים: לאה נאור. ביצוע אהוב על אודי: חוה אלבשטיין

מתרפאים יקרים,

חשוב לנו להמשיך את דרכו של ד"ר אודי יוגב, או כפי שנקרא בפי כל, אודי. על כן החלטנו, צוות המרפאה ואני, לשתף בקטע מתוך הרצאה שנתן כמנהל מרפאת השיניים ב"בית איזי שפירא" המבטא את מחשבותיו ביחס לשאלה מה הופך אותך לרופא/מטפל טוב:

"כל מי שלומד רפואה, כל מקצוע פרה-רפואי, או מקצוע הקשור בטיפול בבני אדם, חייב במסגרת ההכשרה שלו לטפל גם באוכלוסיית הקצוות", אותם אלו שאחרים לא כ"כ רוצים מסיבות כאלו ואחרות לטפל בהם. זה יהפוך אותו לאדם שלם יותר.

אני יודע שהטיפול באוכלוסיות מיוחדות אלה גורם לי (אני מקווה) להיות רופא יותר טוב ובעיקר להשתדל להיות אדם יותר טוב המיטיב להבין את צורכי כל מטופלי באשר הם…".

אודי נהרג בתאונת רכיבה באימון שגרתי בהרי ירושלים. רכיבת אופניים הייתה אחת מאהבותיו הרבות, שבריר של שניה והפגיעה הייתה כה קשה עד שלא ניתן היה להצילו. כדרכו, גם במותו טיפל באחרים ותרם את איבריו.

לכל אורך הדרך, מטופליו של אודי עמדו לנגד עיניו ועל כן החל לפני שנתיים בתהליך פיתוח ארגוני בו בוצעו שינויים רבים, ובתוכם גם הכנסת רופאים מומחים ורופאים נוספים למרפאה. המטרה הסופית היא לאפשר את כל הטיפול בתוך המרפאה עצמה. בהכוונתו של אודי הופנו המתרפאים לרופאים נוספים במרפאה הפועלים על פי ערכיו של אודי ולאור תפיסת עולמו הרואה בכל מטופל עולם ומלואו.

הצוות הוותיק עם הפנים המוכרות והמחויכות ימשיך לקבל אתכם ולטפל בכל הדרוש, יחד עם אותם המומחים אשר כבר עובדים במרפאה.

המרפאה הייתה, עודנה ותמשיך להיות "מרפאת ד"ר יוגב", צוות המרפאה ימשיך להעניק לכם את הטיפול והשירות המיטבי ועל פי אותם הסטנדרטים.

בהערכה ובחיוך אמיתי,

טלי יוגב, מנהלת המרפאה.

 

שתפו מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

קביעת תור

התור אינו סופי וייקבע על ידי המרפאה

דילוג לתוכן